Logo

Oferta

Zapewniamy możliwość wykonania pełnego zakresu badań USG oraz przepływów naczyniowych metodą Dopplera ( UDP ) i biopsji pod kontrolą USG, także u dzieci.


Badania USG:


Wszystkie badania z oceną przepływów met. Dopplera (spektralnego, CD, PD, e-flow).


Badania UDP:


Biopsje cienkoigłowe pod kontrolą USG narządów powierzchownych (m.in. sutek, tarczyca, węzły chłonne, ślinianki, szyja) i zmian ogniskowych powierzchownych.


Konsultacje badań obrazowych (TK, MR, MMG, PET-CT).


Na badania USG narządów jamy brzusznej i miednicy prosimy zgłaszać się na czczo lub co najmniej 6 godzin od ostatniego posiłku.

Osoby chore na cukrzycę nie muszą być na czczo. Tak samo jak każdego innego dnia zjadają posiłki i przyjmują leki przeciwcukrzycowe (doustne lub insulinę).

Na badania USG układu moczowego , gruczołu krokowego i badania ginekologiczne proszę zgłosić się z dobrze wypełnionym pęcherzem moczowym (czyli z parciem na mocz). Na 2 godz. przed badaniem należy wypić ok. 1 l wody niegazowanej i nie oddawać moczu.

Badania USG innych narządów i badania metodą Dopplera nie wymagają przygotowania. Uprzejmie prosimy o przyniesienie ze sobą dotychczasowej dokumentacji medycznej (kart informacyjnych leczenia szpitalnego, wyników innych badań obrazowych np. RTG,TK, MR , MMG i wyników badań laboratoryjnych).